Diesel motoros vízszivattyú ROTEK WPD4-HP-0300-80-EB+
Állapot:
Elfogyott
Műszaki paraméterek:
  • Modell: WPD4-HP-0300-80-EB+
  • Meghajtás: belső égésű motor
  • Típus: centrifugális szivattyú
  • A szivattyútest típusa: 2-fokozatú centrifugális szivattyú
  • Idegen tárgyak maximális mérete: nincs
  • Áramlási nyomás: 8,0 bar (=80m)
  • Teljesítmény: max.300 l/perc (=18 m³/h)
  • Bemenet: Ø 50 mm (2″ külső menet)
  • Kimenet: 1 x Ø 50 mm (2″ külső menet), 2 x Ø 38 mm (1,5″ külső menet)
  • Motor típusa: egyhengeres négyütemú léghűtéses dízelmotor
  • Űrtartalom/teljesítmény: 306 ccm / max 4,5 kW
  • Indítási rendszer: kombinált kézi és elektromos indítás (indító akkumulátor mellékelve)
  • Üzemanyag: Diesel
  • Üzemanyagtartály térfogata: 12 l
  • Kenőolaj: 1,1 l (spec. API CI-4 / SAE 5W40)
  • Víz megengedett hőmérséklete: 3-30 °C
  • Környezet hőmérséklete: 5-40 °C
  • Zajszint: LWA 98 dB / 85 dB (A) 7 m esetén
  • Méretek ( SZ x H x M ): 660 x 460 x 660 mm
  • Súly (üresen): 59 kg
További információk
  • Bruttó tömeg (csomagolás nélkül): 62 kg
  • Bruttó méretek (HxŠZxM): 570 x 480 x 670 mm
  • Szállítási súly (beleértve a csomagolást, több mint 1 db / doboz.): 82 kg.
  • Szállítási méretek 1 db / doboz (h x sz x m): 1200 x 800 x 870 mm